Al weken gonst het van de geruchten over een mogelijke samenwerking tussen LEGO en Fortnite, maar nu lijkt LEGO zelf de spanning te doorbreken met een opvallende post op X. Daarin schittert een LEGO-minifiguur van de befaamde Fortnite Supply Llama.
Verdere details laten nog op zich wachten, maar deze aankondiging komt eigenlijk niet uit de lucht vallen. De LEGO Group heeft namelijk fors geïnvesteerd in Epic Games, oorspronkelijk met het ambitieuze doel om samen een eigen Metaverse te creëren. Maar door de tanende hype rond de Metaverse, ondanks de miljardeninvesteringen van reuzen zoals Facebook, lijkt dit initiatief wat naar de achtergrond te verschuiven.
Hoewel de teaser nog weinig prijsgeeft, zijn de verwachtingen hooggespannen voor LEGO Fortnite-content. Mogelijk krijgen we meer inzicht op 2 december tijdens het ‘The Big Bang Event’, dat wordt gepresenteerd als een frisse start voor Fortnite. Eminem zal een prominente rol spelen in dit evenement, niet alleen vanwege zijn muzikale bijdrage, maar ook omdat spelers zijn unieke ‘skin’ kunnen bemachtigen simpelweg door aanwezig te zijn.
Met de recente opleving van Fortnite na de laatste update, lijkt Epic Games vastbesloten om dit jaar groots af te sluiten.