Hoera de DLC voor Pokémon Sword and Shield is beschikbaar. Nieuwe arena, oké. Oude Pokémon keren terug, sure. Wat? Ze kunnen achter je aan lopen?!
De eerste DLC van de expansion pass is beschikbaar. Een aantal oude Pokémon keren terug, zoals te zien in de volledige lijst van Serebii. De Galarian Slowbro is nu volledig te krijgen, ook krijgen de starters hun ware vorm in het eerste deel van de expansion pass.
Maar wie geeft om al deze dingen. Laten we praten over het belangrijkste in deze DLC: ZE WANDELEN ACHTER JE!
Het is een leuk iets wanneer je samen met je Pokémon door de wereld loopt. Voor het eerst was dit beschikbaar in Pokémon Yellow, maar dan enkel met Pikachu. In 2009 kwamen HeartGold en SoulSilver uit. In deze games wandelde de eerste Pokémon in je party achter je.
In 2018 kwam ook Let’s Go weer met dit element terug. Fans waren zo blij met deze “kleine” mechanic. Wat ook normaal is. In een monster catcher wil je toch niets liever dan je eigen monsters zoveel mogelijk zien. Hoe grappig is het om met een Gyarados een PokéCenter binnen te wandelen. Oké, Gyarados kon niet in een PokéCenter en ging dan voorlopig even in zijn PokéBall.
Nu keert de mechanic terug in de DLC! Helaas kan het alleen in de wild area van the Isle of Armor. Maar toch is het een heel leuk element dat terug keert. Eén van mijn favorieten:
Om dit te kunnen doen moet je Mustard zijn trials voltooien. De eerste bestaat uit het vangen van drie snelle Slowpoke’s. Iets wat in het filmpje hierboven al zeker niet het geval is…
Trial twee is het plukken van paddenstoelen en trial drie is het verslaan van je rival: Avery of Klara (varieert volgens welke versie je hebt).
Als je alle trials hebt voltooid kan je deze wereld gaan verkennen met je trouwe partner aan je zij!